KARS Haber Girişi : 11 Mart 2020 21:37

Kars Yeşilay ekibinden farkındalık ziyaretleri

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Kars Yeşilay ekibinden farkındalık ziyaretleri
Kars Yeşilay ekibinden farkındalık ziyaretleri

Kars Yeşilay ekibinden farkındalık ziyaretleri

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yeşilay Haftası ve kuruluşunun100. Yılı kapsamında, farkındalık oluşturmak kapsamında Kars l Şube başkanı Sefer Özabay başkanlığında, Muammer Sancar, Kerim Beşli ve Yusuf Bulut, farkındalık ziyaretlerine başladılar.

Kızılay Kars ekibi başta Vali Türker Öksüz, Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, Adalet Komisyon Başkanı Şemsettin Dereli, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Vali Yardımcısı Tahsin Aksu, Vali Yardımcısı Mehmet Zahid Doğu, İl Jandarma Komutanı Alb. Hidayet Arıkan, Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın ve ildeki protokol üyelerini ziyarette bulundular.

Yeşilay’ın sigara, alkollü içki ve diğer uyuşturucu gibi alışkanlıklar ile mücadele eden ve bütün zararlı alışkanlıklardan halkın ve bilhassa gençlerin korunması için yaptığı çalışmalarla kamuya hizmet veren “Kamuya Yararlı Cemiyetler” arasında yer alan bir kurum olduğunu yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundular.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.