Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş’ı onurlandıran buluşma

"Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş’ı onurlandıran buluşma"

Kars Ziraat Odası Koordinasyon Başkanı İsmet Hagi, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) yönetim kurulu üyeliği ve Doğu Anadolu Bölge sorumluluğuna getirilen Başkan Adem Ertaş onuruna il koordinasyon toplantısı ve iftar programı düzenledi.

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş’ı onurlandıran buluşma

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ziraat Odası Koordinasyon Başkanı İsmet Hagi, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) yönetim kurulu üyeliği ve Doğu Anadolu Bölge sorumluluğuna getirilen Başkan Adem Ertaş onuruna il koordinasyon toplantısı ve iftar programı düzenledi.

Koordinasyon Başkanı İsmet Hagi’nin başkanlığını yaptığı Ziraat Odası’ndaki toplantıya TZOB Yönetim Kurulu Üyesi, Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Kars Oda Başkanı Adem Ertaş, ilçelerin oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İl Koordinasyon Başkanı İsmet Hagi burada yaptığı konuşmada, Ertaş’a yöne görevlerinde üstün başarılar dileyerek “Adem Ertaş başkanımız adına büyük bir sevinç yaşadık. Kars’ımızın Adem Ertaş’la TZOB genel merkezinde desteklenmesi ve bölge sorunlarının çözümü noktasında da bu önemli görevin verilmesi şehrimiz için onurdur. Kendisini kutluyor, dün olduğu gibi bugün ve yarın da yanında olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

“Kars ziraat odaları olarak çok mutluyuz” diyen Hagi,  “Odalarımızın ve çiftçilerimizin sorunlarını en iyi şekilde temsil edecektir. Kars olarak çok şanlıyız. İlk defa KarS7a yönetim kurulu üyeliği verilmiş oldu.” dedi.

TZOB Yönetim Kurulu üyesi, Doğu Anadolu Bölge sorumlusu Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş da, TZOB’un ilk defa Kars’ta yönetim kurulunda temsiliyet verdiğini belirterek, “Demek ki Kars’ta yaptığımız üstün hizmetler genel başkanımız Şemsi Bayraktar’ın da gözünden kaçmamış. Bizim işimiz bundan sonra daha da büyük sorumluluk istiyor. Çiftçilerimizin sorunlarını iletmek ve çözüm noktasında yardımcı olmak gibi bir görev üstlendik. İnşallah yüce ALLAH bizi mahcup etmez. Kars çiftçisinin her platformda sorunlarını dile getireceğiz. Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki oda başkanlarımızla bölgemize faydalı olmaya çalışacağız. Bakanlıktan da taleplerimiz olacak. Destek imkanlarından yararlanmak için çaba göstereceğiz. Her ay genel merkezde toplanıp bölge sorunlarını dile getirip bunları raporlar halinde bakanlıklara ileteceğiz. Allah çıktığımız yolda bizleri muvaffak kılsın inşallah.” diye konuştu.

Önümüzdeki süreçte yapılacak hizmetler ve Kars’ı bekleyen yeniliklerle ilgili planlarını da açıklayan Ertaş tüm katılımcılara teşekkür etti.

Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Düşler Sokağı’nda iftar yemeğinde bir araya geldiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.457934