KARS Düzenleme Tarihi : 08 Ekim 2020 22:46 Haber Girişi : 08 Ekim 2020 22:46

Kars Ziraat Odası’ndan Dr. Hüseyin Düzgün’e Veda Yemeği

Kars Ziraat Odası’ndan Dr. Hüseyin Düzgün’e Veda Yemeği KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Kars Ziraat Odası’ndan Dr. Hüseyin Düzgün’e Veda Yemeği Kars Ziraat Odası’ndan Dr. Hüseyin Düzgün’e Veda Yemeği

Kars Ziraat Odası’ndan Dr. Hüseyin Düzgün’e Veda Yemeği

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ziraat Odası Başkanlığı, Çankırı’ya il müdürü olarak tayin olan Kars İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün için Düşler Sokağı’nda veda yemeği düzenledi.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu üyesi, Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş başkanlığındaki yemeğe Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi, Sarıkamış Oda Başkanı Nesim Gök, Selim Oda Başkanı Ahmet Yıldırım, Kağızman Oda Başkanı Sülhettin Günday, Susuz Oda Başkanı Ejder Çakas, Arpaçay Oda Başkanı Ömer Erkaya katıldı.

Adem Ertaş ve İsmet Hagi, il ve ilçe odaları adına Dr. Hüseyin Düzgün’e Kars’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi sundular.

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş, “Kars’ta görev yaptığınız süre içinde hem Kars çiftçisine hem bizlere yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı size çok teşekkür ediyoruz. İnşallah gittiğiniz yerde de buradaki gibi hizmetler yaparsınız. Bizim odalar olarak temennimiz inşallah sizi üst düzey görevlerde görürüz. Böylelikle ilimize ve ülkemize hizmet etmeniz bizi çok mutlu edecektir.” dedi.

Ziraat Odası İl Koordinasyon Başkanı Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi de, “2012 yılından bu yana ilimizde, bölgemizde, ilçelerimizde çok önemli hizmetlerde bulundunuz. Telefonunuz 7724 açıktı ve bizlere, tüm çiftçilerimize kapılarınız açıktı. Gitmeniz bizi üzüyor ama şartlar gereği gidiyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Bütün odalarımız ve çiftçilerimiz adına size teşekkür ediyor ve görevlinizde üstün başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Kars İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün ise şunları söyledi:

“Kars bizim ana vatanımızdır. Her zaman şunu söylerdim ‘Aksaray doğumluyum ama Karslıyım’ Nereye gidersem gideyim bu değişmeyecek. Karslılığım son nefesime kadar devam edecek. Karslıların sıcakkanlılığı, çalışkanlığı, dürüstlüğü, çabası ve gayreti asla unutulmaz. Bunun için de ben Kars’ı unutmayacağım.  Ziraat oda başkanlarımız, il başkanımız Adem Ertaş şahsında hepinize çok teşekkür ediyorum. Bizler birlikte güzel işler yaptık. Allah’a şükür Kars’ta tarım adına çok uyumlu bir yol alındı. Hem siyasetçilerimiz, sayın bakanımız Ahmet Arslan, komisyon başkanımız Prof. Dr. Yunus Kılıç, sayın Valimiz Türker Öksüz’ün tarıma verdiği önem bizleri daha da azimli yapmıştır. Projelerimize destek vermelerinin yanında başta ziraat odalarımız olmak üzere STK’ların buna karşılık vermesi çalışmalarımızı hızlandırmıştır. Çünkü bazen siz çok şey yapmak isteseniz bile sahada karşılık bulmaz ise atıl kalır. Bu manada Kars halkının çalışkan çiftçisi bu projelere olumlu karşılık verdiler. Gerçekten de iyi ve verimli yıllar geçirdik. İl Ziraat Odası Başkanımız, İl Koordinasyon Başkanımız ve ilçe oda başkanlarımızın aynı tempoyla devam edeceklerine inanıyorum. Biz Kars’tan gitsek de gözümüz, gönlümüz ve kulağımız her zaman Kars’ta olacak. Allah hepimizden razı olsun. Haklarınızı helal edin”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.