KarSigorta Aracılık Hizmetleri Acentesinin açılışı yapıldı

"KarSigorta Aracılık Hizmetleri Acentesinin açılışı yapıldı"

Genç girişimci Ferhat Vargün tarafından kurulan KarSigorta Aracılık Hizmetleri Acentesinin açılışı yapıldı.

KarSigorta Aracılık Hizmetleri Acentesinin açılışı yapıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Genç girişimci Ferhat Vargün tarafından kurulan KarSigorta Aracılık Hizmetleri Acentesinin açılışı yapıldı.

Ortakapı Mah. Karadağ Cad. Kars Belediyesi Karşısı No:42  acentenin açılış kurdelesi, 65. dönem Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik ve MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel tarafından kesildi.

Kars halkına en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacaklarını ifade eden Karsigorta Acente İşletmecisi Ferhat Vargün, trafik, kasko, konut, yangın, sağlık, seyahat, nakliyat, mühendislik, işsizlik, tekne/yat, dask, ferdi kaza, bireysel emeklilik, mali sorumluluk gibi hizmetlerle hizmet vereceklerini söyledi.

Vargün, açılışa katılan dönem Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve tüm misafirlere teşekkür etti.

İşletmeci Vargün, 65. dönem Ulaştırma Bakanı  Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik’e Kur’an-ı Kerim Hediye Etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222934