• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kars’ın Kadın Muhtarı Dördüncü Dönem Mazbatasını Eşinin Elinden Aldı

"Kars’ın Kadın Muhtarı Dördüncü Dönem Mazbatasını Eşinin Elinden Aldı"

Kars İlki Başardı, Kadın Muhtar Besra Uluçay, Dördüncü Dönem Mazbatasını Seçim Müdürü eşi Mürsel Uluçay’ın elinden aldı

Kars’ın Kadın Muhtarı Dördüncü Dönem Mazbatasını Eşinin Elinden Aldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

https://www.youtube.com/watch?v=Phmix84bARo

4 DÖNEMDİR EŞİNİN ELİNDEN MAZBATASINI ALIYOR

Kars İlki Başardı, Kadın Muhtar Besra Uluçay, Dördüncü Dönem Mazbatasını Seçim Müdürü eşi Mürsel Uluçay’ın elinden aldı

Kars'ta 31 Mart seçimlerinde Merkez Mahallesinden tekrar muhtar adayı olan Besra Uluçay yeniden seçilmesinin ardından bugün azalarıyla birlikte Kars Adliyesine giderek mazbatasını aldı.

Kars'ta bir çok sosyal projeye öncülük ederek adından sıkça bahsettiren Merkez Mahallesi'nin kadın muhtarı Besra Uluçay,  bugün mazbatasını Merkez İlçe Seçim Müdürü olan eşi Mürsel Uluçay'dan adlı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından zaferini, mahallede bulunan öğrenciler ve mahalle sakinlerine mangal yakarak birlik beraberlik içerisinde kutlayıp yine bir örnek davranışa imza atan kadın muhtar Besra Uluçay bugün Kars Aliyesi'nde bulunan seçim kuruluna giderek mazbatasını teslim aldı.

Eşi Merkez İlçe Seçim Kurulu Müdürü Mürsel Uluçay'dan mazbatasını alarak dördüncü dönem için resmi başlangıcı yapan Karsın çalışkan ve sevilen kadın muhtarı Besra Uluçay'a adliye içerisinde ilgi yoğundu. Daha sonra açıklama yapan Besra Uluçay; "Mahallemi gerçekten seviyorum ve halkımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyorum. Mahalle sakinlerimiz adaylık sürecimde oldukları desteği  seçim gününde de sandıkta gösterdiler, oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Daha güzel, her insanımıza hizmet eden bir dönemin başlangıcı olacak şimdiye dek olduğu gibi. Rabbim utandırmasın." dedi.

Uluçay ayrıca, mahalleliye seçimdeki desteklerinden dolayı da teşekkür etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.238372