KARS Haber Girişi : 17 Ocak 2020 00:14

Karslı gençler kendi kayak merkezlerini kurdu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Kars'ta uzun süren kış aylarını eğlenceli hale getirmek isteyen gençler köylerinde bulunan dağa kendi kayak merkezlerini kurdular.
Karslı gençler kendi kayak merkezlerini kurdu Karslı gençler kendi kayak merkezlerini kurdu

Karslı gençler kendi kayak merkezlerini kurdu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars'ta uzun süren kış aylarını eğlenceli hale getirmek isteyen gençler köylerinde bulunan dağa kendi kayak merkezlerini kurdular.

Kars Merkeze 15 km mesafede bulunan Karaçoban Köyü'nde bir araya gelen dört arkadaş kar ve kışı eğlenceli hale getirmeyi başardılar.

Karaçoban Köyü'nde yaklaşık 2600 rakıma sahip olan Elma Dağı'nın zirvesine doğru çıkan gençler ellerinde olan kayak takımı, board ve kızakla kayak yaparak eğlendiler. Emre Karabulut, Aykut Karabulut , Oğuzhan Kildiş ve Oğuz Gündoğan isimli köy sakinleri o eğlenceli anlara ait çektikleri videoları sosyal medya hesaplarından da paylaşınca büyük beğeni topladı.

O anlara ait görüntüleri; "Kendi kayak merkezimizi kurduk girişler ücretsizdir ama teleferik bulunmamaktadir" notuyla paylaşan gençlerin videosu kısa sürede büyük beğeni topladı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.