• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kars’ta 4 aylık hırsızlık olayı aydınlatıldı

"Kars’ta 4 aylık hırsızlık olayı aydınlatıldı"

19 Temmuz 2019 günü yapılan operasyonda hırsızlık olayını gerçekleştiren ve hırsızlık mallarını satın aldıkları tespit edilen Kars il merkezinde 8, İstanbul ilinde 9, 2’si bayan 15’i erkek toplam 17 şahıs gözaltına alındı

Kars’ta 4 aylık hırsızlık olayı aydınlatıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince 25 Mart – 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında 22 ayrı ev, işyeri, açıktan ve otodan olmak üzere meydana gelen 198 bin lira değerindeki hırsızlık olaylarıyla ilgili 3 aylık fiziki ve teknik çalışmalar sonucunda 19 Temmuz 2019 günü yapılan operasyonda hırsızlık olayını gerçekleştiren ve hırsızlık mallarını satın aldıkları tespit edilen Kars il merkezinde 8, İstanbul ilinde 9, 2’si bayan 15’i erkek toplam 17 şahıs gözaltına alındı.

İkametlerinde yapılan aramalarda muhtelif ziynet eşyası, beyaz eşya, elektronik eşya, sanayi tipi aletler, oto aksesuarları ve yedek parçaları, cep telefonu ve ev aletleri gibi çok sayıda hırsızlık olaylarına ait çalıntı eşyalar ele geçirilmiş olup adli tahkikat devam etmekte.

Emniyetten yapılan açıklamada, “Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak Halkımızın güven ve huzur ortamına yönelik olarak, suç ve suçluyla mücadelemiz demokratik hukuk kurallarından taviz vermeksizin büyük bir hassasiyetle devam edecektir.” denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.313681