Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını

Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını

HEXAFERM’in bölge bayiliği Yusuf Alibeyoğlu tarafından Kars’ta açıldı. Açılışın ardından işyeri ziyaretçi akınına uğradı. Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş ve Sarıkamış Ziraat Odası Başkanı Nesim Gök de Alibeyoğlu’a “Hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundular

Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını


Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

HEXAFERM’in bölge bayiliği Yusuf Alibeyoğlu tarafından Kars’ta açıldı. Açılışın ardından işyeri ziyaretçi akınına uğradı. Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş ve Sarıkamış Ziraat Odası Başkanı Nesim Gök de Alibeyoğlu’a “Hayırlı olsun” ziyaretlerinde bulundular bölgenin gübre potansiyelini ve organik gübrenin Kars tarımına kazandıracağı artıları konuştular.

Merkez Mahallesi Bahri Dağdaş Caddesi Hürriyet Sokak No: 3 Kars adresinde İşadamı Yusuf Alibeyoğlu tarafından hizmete sokulan HEXAFERM Kars Ardahan Iğdır Bölge Bayi şimdiden heyecan yaşattı.

Açılışın ardından ziyaretçi akınına uğrayan işyerinin bugün ki ziyaretçileri de Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş ve Sarıkamış Ziraat Odası Başkanı Nesim Gök oldu. Başkan Adem Ertaş, Yusuf Alibeyoğu’na böylesine anlamlı yatırımları için teşekkür ettiğini belirterek, oda olarak her zaman yanlarında olduklarını ve el birliği ile Kars’a organik gübre ile verimli topraklar haline getireceklerini söyledi.

Sarıkamış Ziraat Odası Başkanı Nesim Gök ise duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sarıkamış çiftçisinin de bu açılışla heyecanlandığını aktardı.

“Toprağı Zenginleştiren Gübre” sloganıyla bölgemiz ve ülkemiz için önemli hizmetler verecek olan BFE İnşaat Temizlik Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi yetkilisi Yusuf Alibeyoğlu da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek Ertaş ve Gök’e teşekkürlerini iletti.

İşadamı Yusuf Alibeyoğlu, sürdürülebilir verimli tarım anlayışıyla toprağı düşünen Hexaferm’in, Ekim 2016 itibariyle Bilecek’te faaliyete geçen dünyanın en büyük organomineral gübre üretim tesislerinden biri olduğunu söyledi. Yıllık 175 bin ton üretim kapasitesine sahip olan bu tesiste üretilen gübrenin mekanize tarımda kullanıma uygun olduğunu da ifade eden Alibeyoğlu, granürlerin her birinde bitkilerin ihtiyaç duyduğu organik madde ve bitki besinlerini bir arada bulundurduğunu ve bu sayede içeriğinin tamamının bitkiler tarafından kullanılmasına imkan sağladığını belirtti.

Alibeyoğlu ayrıca, işletmenin Kars’a ve ülkemize hayırlar getirmesini dilediklerini ve bu dileklerle işyerini açtıklarını akaçlarının da Kars tarımını organik gübre ile canlandırmak olduğunu sözlerine ekledi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  
<< Önceki Haber Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını Sonraki Haber >>

Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını

DMCA.com Protection Status

Kars’ta açılan Hexaferm’a ziyaretçi akını

  Yukleme: 0.061047