Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor

Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor

SELİM OSMAN BAKIRCI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE KAĞIZMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1.OLDU

Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor


Osman Bakırcı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Bir Başarı Daha

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS’IN SELİM İLÇESİ’NDEKİ OSMAN BAKIRCI ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ VE KAĞIZMAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ 1.OLDULAR

Eğitim alanındaki yatırımlarıyla son yılların adından sıkça söz ettiren işadamlarından Osman Bakırcı’nın yaptırdığı okullarda alınan başarılar gıptayla izleniyor.

Eğitim; bir ülkenin kalkınmasında rol oynayan en önemli kurumlarından biridir. Eğitimi sağlam olan nesiller başarıdan başarıya koşarak ülkesini gelişmişliğin merkezine çevirir. Sağlam eğitimlerde sağlam temelleri olan eğitim kurumlarından başlar. Eğitim kurumlarının sağlam temeller üzerine kurulması, donanımlı eğitmenlerle sağlamlaştırılması tetikleyici unsurlardır.

Ülkemizin ve hükümetimizin eğitim kurumlarına verdiği önem her geçen gün artarken bir yandan da ülkesine hizmet eden işadamlarının da bu sorumluluğu omuzlarında taşıması gerekmekte.

İşte bu sorumluluğu layıkıyla yerine getiren, omuzlarında taşıyan, dert edinen, sizle değil icraatlarıyla “Ben Varım” diyen işadamlarından Osman Bakırcı. Söylemden uzak, tamamen icraatlarıyla ülkesine hizmet eden İşadamı Osman Bakırcı’nın yıllar önce Doğu ve Güneydoğu illerine yaptırdığı eğitim kurumlarında alınan başarılar göğüsleri kabartıyor.

Osman Bakırcı’nın yaptırdığı okullarda alınan başarılar hem aileleri hem Bakırcı’yı hem de eğitim camiasını gururlandırıyor.

Osman Bakırcı’nın Kars’ın Selim İlçesi’ne yaptırdığı Osman Bakırcı Anadolu İmam Hatip Lisesi bir çok başarıya imza attı.

Kars İl Mili Eğitim Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde gerçekleştirilen imam hatip ortaokulları ve liseleri mesleki yarışmalarında bir başarı daha alındı.

Din eğitimin Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği İmam Hatip Liseleri ve imam hatip ortaokulları öğrencilerinin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek okulları birlikte gelişmelerine temin etmek ve öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla düzenlenen mesleki yarışmaların bu yıl ki startı Sarıkamış Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin koordinatörlüğünde hutbe yarışması ile verildi. Yarışmada Kars’ın Selim İlçesi Osman Bakırcı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kağızman Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. oldular.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 
Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor 
<< Önceki Haber Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor Sonraki Haber >>
  • Dolar : 5,25011
  • Euro : 5,9534
  • Altın : 221,333
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ

Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor

DMCA.com Protection Status

Kars’ta imam hatip okulları yarışıyor

  Yukleme: 0.068017