• 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Kars’ta Kazımpaşa Caddesi’nin Kaldırım Çilesi Sona Eriyor

"Kars’ta Kazımpaşa Caddesi’nin Kaldırım Çilesi Sona Eriyor"

KARS BELEDİYESİ KAZIMPAŞA CADDESİNİN KALDIRIMLARINI YENİLİYOR

Kars’ta Kazımpaşa Caddesi’nin Kaldırım Çilesi Sona Eriyor

KAFKAS HABER AJANSI

KARS BELEDİYESİ KAZIMPAŞA CADDESİNİN KALDIRIMLARINI YENİLİYOR

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kazımpaşa Caddesinin kaldırım yenileme çalışmalarına başladı

Kars Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışma tüm hızıyla devam ediyor. Yeniden yapılmakta olan kaldırımlar, engelli vatandaşlarımız için geçişler ve şeritlerinde bulunduracak bunun yanı sıra oturma bankları ile modern bir görünüme kavuşmuş olacak.

Başkan Karaçanta ; “Kars'ımızın çehresini ve ilimize yakışmayan farklıkları ortadan kaldırarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Kazımpaşa Caddesinin  kaldırım yenileme çalışmasına başladık, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent için, engelli vatandaşlarımıza uygun kaldırımları vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için çalışıyoruz.

Kazımpaşa caddesinde başlattığımız kaldırım çalışmalarımız öncelikle engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlayıp vatandaşımızın taşıt trafiğinin doğrudan içinde olmadan kaldırımda güvenli bir şekilde yürüyebilmesini sağlamaktır. Kars'ımızın hak ettiği modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmalarımız sezon sonuna kadar devam edecektir.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.240470