• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kars’ta “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konferansı

"Kars’ta “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konferansı"

İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi tarafından “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konulu konferans düzenlenecek.

Kars’ta “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konferansı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlim Yayma Cemiyeti Kars Şubesi tarafından “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konulu konferans düzenlenecek.

Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kongre Merkezi’nde 23 Mayıs Perşembe günü saat 14:00’te yapılacak konferansa tüm Kars halkı davet edildi.

“Karslı Onbaşı Hasanlar Kudüs nöbetine” devam ediyor sloganıyla düzenlenecek konferans saygı duruşu ve istiklal marşının ardından, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayacak. Selamlama konuşmasını İlim Yayma Cemiyeti Kars Şube Başkanı Ebubekir Keleş’in yapacağı konferans eğitimci yazar Ferhat Ersin’in “Kudüs ve Mescidi Aksa Selahattin Eyyubi Seni Bekliyor” konulu söyleşi ile devam edecek.

“Karslı Iğdırlı Onbaşı Hasan’ın Hikayesi” konulu video gösteriminden sonra ney dinletisinin ardından da gazeteci yazar TV programcısı Halis Mutlu tarafından “Neden Kudüs ve Mescidi Aksa” konferansı verilecek.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231976