Kars’ta Okul Tanıtımı

"Kars’ta Okul Tanıtımı"

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri okulu tanıtmak ve okulu niçin tercih etmeleri gerektiğini anlatmak için okul okul geziyor.

Kars’ta okul tanıtımı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri okulu tanıtmak ve okulu niçin tercih etmeleri gerektiğini anlatmak için okul okul geziyor.

Bu kapsamda 2. Tanıtım ayağında Kars Merkez Küçük Yusuf, Verimli, Kocabahçe, Esenyazı, Akbaba ve Dikme Hacı Yasemen Yılmazel Ortaokulları ziyaret edildi.

Okul Müdürü Abdullah Aras ve Müdür Yardımcısı Abdulkerim Yusufoğlu tarafından Liseye sınavlı ve sınavsız geçiş ve tercihler hakkında öğrencilere sunum yapıldı.

Toplam 6 köyden, 100 ’den fazla öğrencinin yüreğine dokunulduğu gibi liseye geçişler hakkında da bilgi verildi, İmam hatip liseleri hakkında detaylı sunum yapıldı.

Okul idaresi, “Bizlere her türlü kolaylığı sağlayan okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize imam hatip lisesi olarak teşekkür ederiz.” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222814