Kars’ta okullar tatil değil

"Kars’ta okullar tatil değil"

Kars’ta bir kişinin Vali Türker Öksüz adına açtığı sahte tiwitter hesabından “Kars’ta Cuma günü okullar tatil edildi” yönündeki paylaşımı gereği yansıtmamaktır.

Kars’ta okullar tatil değil

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta bir kişinin Vali Türker Öksüz adına açtığı sahte twitter hesabından “Kars’ta Cuma günü okullar tatil edildi” yönündeki paylaşımı gereği yansıtmamaktır.

Kars Valisi Türker Öksüz’ün sosyal medya hesabı kullanmadığı geçtiğimiz günlerde haberleştirilerek kamuoyuna bildirilmişti. Bunu fırsat bilenler zaman zaman sosyal medyadan Vali Türker Öksüz adına hesap açıp paylaşım yaptıkları öğrenildi.

Bu gece saatlerinde de bu sahte hesaptan yapılan “okullar tatil” paylaşımı ortalığı karıştırdı. Kafası karışan veliler ve öğrenciler gazetecileri bir bir arama başladı.

Yapılan incelemede okulların tatil edilmediği, Cuma günü yani bugün eğitim ve öğreime devam edileceği, aksi bir durum karşısında basın aracılığıyla velilerin ve öğrencilerin bilgilendirilecekleri belirtildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235355