• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kars’ta Pansiyon Sinema Günü

"Kars’ta Pansiyon Sinema Günü"

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, okul Pansiyonunda ‘Sinema Günü’ etkinliği adı altında tüm öğrencilerine sinema keyfi yaşattı.

Kars’ta Pansiyon Sinema Günü

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, okul Pansiyonunda ‘Sinema Günü’ etkinliği adı altında tüm öğrencilerine sinema keyfi yaşattı.

Merkez köy, ilçe ve ilçeye bağlı köylerden gelip pansiyonda kalan öğrencilerin hafta sonlarını değerlendirmeleri amacıyla Anadolu İmam Hatip Lisesi okul idarecileri tarafından ‘Sinema Günü’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında okul pansiyon müdür yardımcısı, belletmen öğretmen ve personelin gözetiminde Mehmet Akif Ersoy Konferans salonunda oluşturulan sinemaya getirilen öğrenciler keyifli anlar yaşadılar.

Pansiyon Müdür yardımcısı Ertürk Saman, bu tür sosyal faaliyetlerin yatılı kalan öğrenciler için çok önemli bir etkinlik olduğunu, yatılı kalan öğrencilerin sosyal faaliyetler yapması ve güzel bir gün geçirmeleri için bu tür etkinlikleri yaptıklarını dile getirdi. “

Ayla” filminin izlettirildiği salonda tüm öğrencilere ayrıca patlamış mısır dağıtıldı. Her hafta düzenli olarak yapılması planlanan etkinliğe tüm öğretmen ve personel de davet edildi.

Etkinliği organize eden Pansiyon müdür yardımcısı Ertürk Saman’a ve pansiyonunun tüm personeline teşekkür edildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219851