• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kars’ta Şehit Polislerimiz için Mevlit Okutuldu

"Kars’ta Şehit Polislerimiz için Mevlit Okutuldu"

EMNİYET TEŞKİLATI’NDAN KARS VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ’E POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Kars’ta Şehit Polislerimiz için Mevlit Okutuldu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

EMNİYET TEŞKİLATI’NDAN KARS VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ’E POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Vali Türker Öksüz, Türk Polis Teşkilatının 174'inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ile beraberindeki kurum çalışanlarını makamında kabul etti.

Ziyarette, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında ilde yapılacak çalışmalar hakkında Vali Öksüz’e bilgi arz ederek, çiçek takdiminde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Öksüz de teknolojik altyapısı, eğitimli kadrosu ve asırları aşan tecrübesi ile dünyanın en gözde kolluk teşkilatlarından biri haline gelen emniyet teşkilatımızın, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biri olacağını belirterek İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik’in şahsında tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

Vali Türker Öksüz, ziyaretin ardından İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Evliya Camiinde düzenlenen mevlit programına katıldı.

Program, okunan mevlit ve duaların ardından Vali Öksüz ve diğer protokol tarafından vatandaşlara mevlit şekeri ve gül suyu ikram edilmesiyle sona erdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214900