• 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor - Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor haberleri

"Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor - Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor haberleri"

Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor - Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor haberleri

DATA[

Kars’ta Selim’e giden “Ölüm Yolu” korkutuyor 

Kars Selim yolu üzerinde bulunan ve bir tarafı tamamen uçmuş olan köprü görenleri hayrete düşürüyor.
 
Selim ilçesini geçtikten sonra Yolgeçmez köyü Güzergahında bulunan köprüde deprem izlenimini ortaya koyan bir görüntü oluşurken, sürücülerin de durumu ciddiye almamaları dikkat çekiyor.
 
“Kabul ettim gözler fena tuzakmış” sözündeki gibi Türkiye’nin gözü konumundaki Kars’ın Anadolu’ya bakan yolu adeta sürücülere tuzak oldu. Yakın zamanda yapılan duble yolda sel akıntılarının yola zarar vermemesi için yapılan köprü sonunda çöktü. Çöken parça su akışının önünü kapatarak yolu sel sularına maruz bıraktı. 
 
Kars’a 15 km mesafedeki Selim ilçesi yakınlarında bulunan Yolgeçmez Köprüsü henüz belirlenemeyen bir nedenle ikiye ayrıldı. Köprünün Yolgeçmez Köyüne bakan kısmı çökerken, çöken kısmın bariyerleri korkuluk gibi ortada kaldı.
 
Yaklaşık bir aydır yıkılmış bir halde kaderine terk edilen duble yolda herhangi bir çalışma gözlenmezken, trafiğe de kapatılmayan yol kazalara davetiye çıkarıyor.
(UA-BA-S) KARS (KHA) – UĞUR AYDIN


 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230575