• 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Kars’ta toz duman temizlik!

"Kars’ta toz duman temizlik!"

Kars’ta yol süpürme aracıyla yapılan çevre temizliği etrafı toz dumana bıraktı.

Kars’ta toz duman temizlik!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta yol süpürme aracıyla yapılan çevre temizliği etrafı toz dumana bıraktı.

Şehir merkezinden havalimanı istikametine giden Ali Gaffar Okkan Bulvarı ilginç bir çevre temizliğine tanıklık etti. Karayollarına ait bir yol süpürme aracı karayolundaki refüj oto korkuluklarının kenarında bir temizleme çalışmasına başladı. Yapılan temizlik çalışması bir anda ortalığı toz dumana kattı. “Suyunun eksik mi veya araçta bir azıma mı var” soruları akıllara gelirken temizlik çalışmasının çevreye verdiği zarar gözlerden kaçmadı.

Yol kenarından gelip geçenler toz altında kalınca zor anlar yaşarken, yoldan geçen araçlarda toz bulutu içinde kalmakta kurtulamadı. Vatandaşlar elleriyle yüzlerini, gözlerini ve burunlarını kapatırken toz duman altında kalanların bazıları da koşarak kurtulmaya çalıştılar.  Ev sakinleri açık pencerelerini, işyeri çalışanları da kapıları kapatmak zorunda kaldı.

Süpürge aracı, refüj oto korkululuklarının gidiş geliş istikametlerinin baştan başa dolaşırken çalışma yağmur yağana kadar sürdü.

Yağmurun yağmaya başlamasıyla hem araç çalışmasını durdurdu hem de vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227589