Kars’ta trafikçe sıkı denetim

Kars’ta trafikçe sıkı denetim

Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve Kars il genelinde de “Okul servis araçları ve sürücülerine yönelik” yapılan denetimlerde 407 araç ve sürücüsü denetlendi. 81 araç ve sürücüsüne muhtelif maddelerden Trafik İdari Para Cezası uygulandı.

Kars’ta trafikçe sıkı denetim


Kars’ta trafikçe sıkı denetim

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Türkiye genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ve Kars il genelinde de “Okul servis araçları ve sürücülerine yönelik” yapılan denetimlerde 407 araç ve sürücüsü denetlendi.  81 araç ve sürücüsüne muhtelif maddelerden Trafik İdari Para Cezası uygulandı.

Okul çağındaki çocuklarımızın huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarının sağlanması, servis araçlarının karışabileceği trafik kazalarının önlenmesi, taşımacılık faaliyetinin disiplin altında tutulması, denetim faaliyetlerinin aralıksız olarak sürdürülerek algılanan yakalanma riski duygusunu artırmak ve hissettirmek amacıyla gerekli denetimler yapıldı.

İl merkezi ve ilçeler dahil olmak üzere toplam 407 araç ve sürücüsü denetlendi, 81 araç ve sürücüsüne muhtelif maddelerden Trafik İdari Para Cezası uygulandı.

Emniyetten yapılan açıklamada, “Serhat Şehrimizin huzurunun devamlılığı için; vatandaşlarımızın suç ve suçlulara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri tüm araç ve şahısları derhal 155 Polis İmdat Hattına bildirmelerini bekliyoruz.” denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta trafikçe sıkı denetim
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars’ta trafikçe sıkı denetim haberleri  kars haberleri  trafik uygulaması haberleri   
<< Önceki Haber Kars’ta trafikçe sıkı denetim Sonraki Haber >>

Kars’ta trafikçe sıkı denetim

DMCA.com Protection Status

Kars’ta trafikçe sıkı denetim

  Yukleme: 0.088316