• 19 Haziran 2019 Çarşamba

KATSO Başkanı Alibeyoğlu’ndan Rektör Kapu’ya ziyaret

"KATSO Başkanı Alibeyoğlu’ndan Rektör Kapu’ya ziyaret"

Kars ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu'yu makamında ziyaret etti.

KATSO Başkanı Alibeyoğlu’ndan Rektör Kapu’ya ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu'yu makamında ziyaret etti.

Kapu’ya yeni görevinde başarılar dileyen, geçirdiği rahatsızlık sonucu da  “Geçmiş olsun” dileklerinde bulunan Alibeyoğlu, Oda olarak Kafkas Üniversitesi’nin her zaman yanında ve destekçisi olduklarını söyledi.

Kafkas Üniversitesi’nin bölgenin en güçlü üniversitesi olma yolunda gösterdiği çabaları takdirle karşıladıklarını da ifade eden Alibeyoğlu, KAÜ’nün Kafkas bölgelerinde söz sahibi olmasını arzuladıklarını kaydetti.

Rektör Prof. Dr. Hüsnü Kapu da Alibeyoğlu ve KATSO yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ve iyi temennilerinden dolayı teşekkür etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.294669