Kayhan Hagi teşekkür etti

"Kayhan Hagi teşekkür etti"

Kars Digor İl Genel Meclisi Adayı Kayhan Hagi’den teşekkür mesajı

Kayhan Hagi teşekkür etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Digor İl Genel Meclisi Adayı Kayhan Hagi’den teşekkür mesajı

“Şahsıma bu kutsal görevi layık gören büyüklerine Sonsuz Teşekkürler. Aday Adaylık sürecinde bugüne kadar benim yanımda olan ve beni bu göreve layık gören Öncelikle büyüklerimden  65 hükümetin Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanı Kars'ın medarı iftiharı Bakanım sayın Ahmet Arslan'a ve tarım ve köyişleri komisyon başkanımız Kars Milletvekilimiz Profesör Doktor Yunus Kılıç'a ve Kars Ak Parti İl Başkanım Adem Çalkın'a Digor İlçe Başkanım Tuncel Baykiz'a Ayrıca Bizleri bu yola teşvik eden tüm dostlarıma akrabalarıma ve Digor halkına sonsuz teşekkür ediyorum.

İyi ki Karslıyım İyi ki Digorluyum, inşallah Rabbim bu göreve bizleri layık gören büyüklerimin huzurunda ve Parti'min Karşısında beni ve yol arkadaşlarımı mahcup etmesin.

Yolumuz dikenlidir bu yola girmiş olduk Gülü seven dikenine katlanır misali “bismillah” dedik.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.366722