Kayıp şahıs bulundu

"Kayıp şahıs bulundu"

DİGOR’DA 1 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VATANDAŞ KAĞIZMAN’DA BULUNDU

Kayıp şahıs bulundu

KAFKAS HABER AJANSI

DİGOR’DA 1 GÜN ÖNCE KAYBOLAN VATANDAŞ KAĞIZMAN’DA BULUNDU

Kars’ın Digor ilçesine bağlı Bayırbağ köyünde dün akşam saatlerinde kaybolan 33 yaşındaki Murat Budak, 24 saat sonra bugün Kağızman’ın Karagüney Köyü Afet Evleri civarında bulundu.

Dün akşam saat 17.00’de kardeşiyle birlikte Digor Sorguçkavak kışlası mevkiine hayvanları otlatmaya giden Murat Budak ve kardeşi dönüşe geçtiklerinde tipiye yakalandılar. Tipinin ardından köye ulaştıklarında Murat Budak’ın kaybolduğu anlaşıldı. Ardından köylüler aramaya çıktılar. Gece boyu süren arama çalışmalarından sonuç alınamayınca Jandarmaya haber verildi. Ardından da jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri arama çalışmaları başlattılar.

Çevre köylere de haber verilmesi üzerine kayıp şahıs, Kağızman’ın Karagüney Köyü Afet Evleri civarında sağ salim bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.237766