• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kemerin Ses Getirsin

"Kemerin Ses Getirsin"

Kars Emniyet Müdürlüğü Kurban Bayramının yaklaşması nedeniyle Kemerin Ses Getirsin kampanyasına hız verildi

Kemerin Ses Getirsin

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Emniyet Müdürlüğü Kurban Bayramının yaklaşması nedeniyle Ülkemizde karayolu trafik güvenliğinin sağlanması ve vatandaşlarımızın trafik güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla, 09-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında “Hayatı Korumak için Senin de Kemerin Ses Getirsin” sloganıyla “Kemerin Ses Getirsin” isimli ödüllü trafik güvenliği yarışması düzenlenecek olup, etkinlik kapsamında yarışmaya katılan 100 çocuğumuza İçişleri Bakanlığı tarafından scooter ve kask hediye edilecektir.

Yarışmaya katılmak için; Kurban Bayramı süresince trafikte aileleri ile birlikte seyahat eden çocuklara yönelik; araç sürücüsü ve araçtaki diğer yolcuları emniyet kemerlerini takmaları konusunda bilinçlendirdiği ve uyardığı görülen videolarını #kemerinsesgetirsin

hashtagini etiketleyerek @trafikEgm Twitter adresine göndermeleri gerekmektedir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.229831