• 22 Ağustos 2019 Perşembe

KHA’nın Haberi Ses Getirdi, Ani’deki Çöp Yığını Kaldırıldı

"KHA’nın Haberi Ses Getirdi, Ani’deki Çöp Yığını Kaldırıldı"

Kafkas Haber Ajansı’nın (KHA) dün manşetine aldığı “Ani Ören Yeri Çöp Yığını!” haberi ses getirdi. Sabah saatlerinde ekipleri harekete geçiren Vali Türker Öksüz, alanı tertemiz ettirdi

KHA’nın Haberi Ses Getirdi, Ani’deki Çöp Yığını Kaldırıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kafkas Haber Ajansı’nın (KHA) dün manşetine aldığı “Ani Ören Yeri Çöp Yığını!” haberi ses getirdi. Sabah saatlerinde ekipleri harekete geçiren Vali Türker Öksüz, alanı tertemiz ettirdi. Vali Öksüz’ün talimatıyla İl Özel İdaresi ekipleri belli zamanlarda bölgeye giderek temizlik yapacak.

Dünyanın en önemli turizm merkezlerinden olan Ani Ören Yeri’ndeki çöp yığınlarının haberi Kars Valisi Türker Öksüz’ü harekete geçirdi.  Ağırlıklı olarak pet ve cam şişelerin göze çarptığı yığına ilk müdahale bu sabah saatlerinde Vali Öksüz’ün talimatıyla yapıldı. Özel İdaresi ekipleri erkenden bölgeye giderek iş makineleriyle çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarda çöpler temizlenerek alanın nefes alması sağlandı.

Kafkas Haber Ajansı olarak başta çevre dostu Vali Türker Öksüz olmak üzere duyarlı vatandaşlara, Dolunay Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Bahattin Şeker’e ve temizlik yapan sözel idaresi ekiplerine teşekkür ediyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.284921