• 22 Ağustos 2019 Perşembe

Kibariye'nin 20 Yaş Küçük Eşi, Sarışın Kadınla Sarmaş Dolaş Yakalandı Son dakika

"Kibariye'nin 20 Yaş Küçük Eşi, Sarışın Kadınla Sarmaş Dolaş Yakalandı Son dakika"

Kibariye'nin 20 Yaş Küçük Eşi, Sarışın Kadınla Sarmaş Dolaş Yakalandı Son dakika, Ünlü şarkıcı Kibariye'nin eşi Bodrum'daki bir beachte sarışın bir kadınla birlikte sarmaş dolaş görüntülendi.

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın (37) ihaneti ile sarsılmıştı. Kibariye, "Kocama ben güveniyorum. Şimdilik her hangi bir durum yok. Ama yakalarsam asla affetmem.'' demişti. Ama Ali Küçükbalçık Bodrum-Yalıkavak'taki Tren Beach'te sarışın güzel bir kadınla sarmaş dolaş görüntülendi.

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın (37) ihaneti ile yıkılmıştı. Bu krizin üstüne Ali Küçükbalçık'ın yapılan borçları yüzünden evlerine ise haciz de geldi. Her şeyi unuta bilmek için Bodrum'daki yazlığına çekilen Kibariye, "Kocama güveniyorum dedi. Şimdilik bir durum yok. Ama yakalarsam affetmem. Ya da benim yerime paparazziler yakalayıp çeksin" demişti.

SARIŞIN KADINLA SARMAŞ DOLAŞ

Posta'dan Eylem İpek Şafak'ın haberine göre; Kibariye, bir kez daha aldatıldı. Bakalım bu iddiaya ne diyecek? Kibariye, Ve Ali Küçükbalçık 14 Temmuz Cumartesi günü, Bodrum-Yalıkavak'taki Tren Beach'te sarışın bir kadınla sarmaş dolaş objektiflere takıldı. Fotoğrafta Ali Küçükbalçık'ın sarışın kadınla samimiyeti dikkatlerden kaçmadı.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.220142