• 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Kılıç’tan Nazik’e “Hayırlı Olsun” ve destek mesajı

"Kılıç’tan Nazik’e “Hayırlı Olsun” ve destek mesajı"

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı, AK ocaklar Genel Başkan Yardımcısı ve Başdanışmanı Alper Tunga Kılıç, Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik’e “Hayırlı olsun” ve destek mesajı yayınlayarak seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kılıç’tan Nazik’e “Hayırlı Olsun” ve destek mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı, AK ocaklar Genel Başkan Yardımcısı ve Başdanışmanı Alper Tunga Kılıç, Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik’e “Hayırlı olsun” ve destek mesajı yayınlayarak seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Kılıç, “31 Mart Yerel Seçimlerine Az Bir Zaman Kala Cumhur İttifakı Kapsamında Güzel Şehrimiz Gazi Kars’ımızda da Cumhur İttifakına Gidilmesi ve İttifakın Ortak Adayı Olarak MHP Belediye Başkan Adayı Olan Sn. Çetin NAZİK Beyin Ortak Aday Olması Noktasında Karar Alınması Bizleri de Son Derece Memnun Etmiştir. Kıymetli Devlet Büyüklerimiz AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve MHP Genel Başkanımız Sn. Dr Devlet BAHÇELİ’nin Sn. Çetin NAZİK Beyin Ortak Aday Olması Hususunda Mutabık Kalmaları Gazi Kars’ımızda Tezgahlanmak İstenen Oyunu ve Planı Büyük Ölçüde Bozmuştur. Bundan Sonraki Süreçte Ak Parti Genel Başkanımız Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN  ve MHP Genel Başkanımız Sn. Dr Devlet BAHÇELİ’nin Bu Kararına Harfiyen Uyacağımı Ak Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı da Olmuş Olduğum Bu Süreçte Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Olan Sn. Çetin NAZİK Beye Tam Destek Olacağımızı Beyan Ederiz.” dedi.

Kılıç daha sonra şu ifadelere yer verdi:

“En Kısa Sürede Kars’a Gelerek Şahsıma Gönül Vermiş Tüm Dostlarımla Arkadaşlarımla Ve Samimi Dava Kardeşlerimizle Ciddi Bir Çalışma Süreci İşleterek Cumhur İttifakı Adayımızı Sonuna Kadar Destekleyeceğiz. Kamuoyunun da Yakından Bildiği ve Daha Önceki Açıklamalarımızda ve Beyanatlarımızda da Açık ve Net Bir Şekilde Oynanan Oyunu Gördüğümüzü ve Bu Oyunu Bozmak İçin Elimizden Geleni Yapacağımızı Beyan Etmiştik. Şimdi Hep Birlikte Top Yekün Harekete Geçme ve Oyunu Bozma Vaktidir. Kıymetli Belediye Başkan Adayımız Sn. Çetin NAZİK Bey Bir Kars Sevdalısı İyi bir Vatansever ve Samimi Bir Dava Adamı Olmasının Yanısıra Gerçek Manada da Bir Proje Adamıdır. Güzel Şehrimiz Gazi Kars’ımızın İttifak Belediyeciliği ve Sn. Başkan Çetin NAZİK Beyin Projeleriyle Kısa Sürede Bambaşka Bir Çehreye Ulaşacağından Kimsenin Şüphesi Olmasın. Bizim Zerre Kadar Şüphemiz Yoktur. Ve Bunu Bizzat Sahada da Yapacağımız Destek Çalışmalarımızla Destekleyeceğiz. Bölmeden, Bölünmeden, Ayırmadan, Ayrışmadan Kars Gençliğinin ve Kars ın Geleceğinin Yeniden İmar Edileceği ve İnşa Edileceği Bir Cumhur İttifakı Belediyeciliğine Hazır Olun. Ayrıca AK OCAKLAR Genel Başkanımız Sn. Hakan YİĞİT Beyle de Kars’taki Süreci de Kapsayan Özel Bir Değerlendirme ve İstişare Toplantısından Sonra Seçim Sonrasında Kurmayı Planladığımız Kars AK OCAKLAR TEŞKİLATINI da İvedilikle Seçim Sürecine Aktif Bir şekilde Katkı Sunması Amacıyla Kısa Sürede Faaliyete Başlatarak Seçim Öncesi AK OCAKLAR TEŞKİLATIMIZINDA Sahada Olması Yönünde Karar Aldık. Bu Bağlamda Önümüzdeki Günlerde Teşkilatlanma Çalışmalarımızda Başlayacaktır. Hep Destek Tam Destek Ruhuyla Hareket Ederek Güzel Şehrimiz Gazi Kars’ımızın Geleceği İçin Çalışacağımızı Tüm Gazi Kars Halkı Kamuoyuna Saygıyla Beyan Ederiz. “

BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227436