• 20 Haziran 2019 Perşembe

Kişi başına düşen mutluluk

"Kişi başına düşen mutluluk"

Nar Gezi ile Kişi başına düşen mutluluk

Kişi başına düşen mutluluk

KAFKAS HABER AJANSI

2018 yılının son çeyreğine evrildik. Zaman hızla ilerliyor. Bu yılın son turlarını gerçekleştirip yeni yıla yeni sayfa açacağız. Kasım ayında Nepal - Butan gezimiz ülke gerçeklerinden bir süre de olsa kopma gezisi... Budizmi ve Hinduizmi yaşamın içinde hissedeceğimiz , sokaklarında yaşamı göreceğimiz Katmandu'da rüya gibi 3 gün geçecek. Chitwan'a yapacağımız yolculuk , bir yol almaktan öte bir kültürü tanıma olanağı verecek. Nepal'in vahşi doğası da bizi Chitwan da karşılayacak. Huzurun, barışın ülkesi Butan'da ise titizlikle korunan doğası, insanıyla farklı bir dünyada olduğunuzu hissedeceksiniz. Gayri safi milli hasıladan çok, kişi başına düşen mutluluğa önem veren bu krallıkta, biz de bu mutluluktan payımızı alacağız.

Nepal- Butan'a gidiyoruz.

Nar Gezi Grup

Cep Reyhan: 535 2337087

Cep Aykut: 533 5541529

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.216474