Kızak Federasyonu Ahmet Recep Tekcan’a emanet

"Kızak Federasyonu Ahmet Recep Tekcan’a emanet"

Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Türkiye Kızak Federasyonu Olağan Genel Kurulunda seçime tek aday olarak giren Ahmet Recep Tekcan, başkanlığa getirildi.

Kızak Federasyonu Ahmet Recep Tekcan’a emanet

KAFKAS HABER AJANSI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Türkiye Kızak Federasyonu Olağan Genel Kurulunda  seçime tek aday olarak giren Ahmet Recep Tekcan, başkanlığa getirildi.

Oylamaya 82 delegenin 55'i katıldı. Tekcan 50 oyla başkan seçilirken, 4 oy geçersiz sayıldı, 1 zarf boş çıktı. Yapılan oylamanın ardından başkan seçilen Tekcan bir açıklama yaparak kendisine oy veren delegeleri mahcup etmemek için çalışacağını ifade ederek, Kızak'ın olimpik bir branş olduğunu, olimpiyatlarda Türkiye'yi başarıyla temsil edebilmek için gayret edeceklerini söyledi. Kaynak: Ahmet Recep Tekcan, Kızak Federasyonu'nun yeni başkanı oldu.

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Ailesi olarak Tekcan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.298178