KONMAK, İSKON, KONELEX ve Saç İşletme Teknolojileri Fuarı

"KONMAK, İSKON, KONELEX ve Saç İşletme Teknolojileri Fuarı"

KONMAK Metal, İSKON, KONELEX ve Saç İşletme Teknolojileri, işletme makineleri, kaynak, delme, kesme, teknolojileri, saç, boru, profil işletme teknolojileri, istifleme, taşıma vinç ve lojistik teknolojileri ile elektrik, elektronik, elektromekanik enerji üretim ve otomasyon fuarı açıldı.

KONMAK, İSKON, KONELEX ve Saç İşletme Teknolojileri Fuarı

KAFKAS HABER AJANSI

KONMAK Metal, İSKON, KONELEX ve Saç İşletme Teknolojileri, işletme makineleri, kaynak, delme, kesme, teknolojileri, saç, boru, profil işletme teknolojileri, istifleme, taşıma vinç ve lojistik teknolojileri ile elektrik, elektronik, elektromekanik enerji üretim ve otomasyon fuarı açıldı. Açılışa; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Zimbabve Arazi Tarım ve Kırsal Yerleşim Bakanı Perance SHİRİ, Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, Konya Milletvekili Sayın Ziya ALTUNYALDIZ, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Uğur İbrahim ALTAY, İl Emniyet Müdürü Şükrü YAMAN, Oda başkanları ve sektör temsilcileri katıldı.

(BA-BA-S) KONYA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.247345