Kur’an Oku Hediyeni Kap

Kur’an Oku Hediyeni Kap

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Cimilli Aile Külliyesi'nde Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenen çocuklara bisiklet hediye etti.

Kur’an Oku Hediyeni Kap


Kur’an Oku Hediyeni Kap

KAFKAS HABER AJANSI

KUR’AN-I KERİM OKUMAYI ÖĞRENİP HEDİYELERİNİ ALDILAR

-KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE BİSİKLET HEDİYESİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Cimilli Aile Külliyesi'nde Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenen çocuklara bisiklet hediye etti. Bir süre önce eğitimlere başlanan Kur’an kursunda açılış etkinliğinde sözünü verdiği bisiklet hediyelerini taktim eden Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Aziziye ilçe yönetim kurulu üyeleri, Cimilli Camii İmam hatibi Abdul Cebbar Kop ve çocukların ailelerinin de katıldığı bir törende Kur’an okuma eğitiminin önemine değindi. Savaşların eksik olmadığı küreselleşen dünyada insanlık onurunun ayaklar altına alındığını dile getiren Başkan Orhan Kur’an-ı Kerim okumanın yanında anlamanın insanlığı kurtuluşa götüreceğini kaydetti. Yaz Kur’an kurslarında eğitim gören çocukların Kur’an-ı Kerim öğrenme ilgisinin kendilerini de mutlu ettiğini söyleyen Başkan Orhan, hediyeler vermek gibi teşviklerle çocukların ileride kılavuz edinmeleri gereken yüce kitabı anlamaları öğrenmelerine yardımcı olduklarını yineledi.

Çocuklardan Hasan Karadağ, Mustafa Efe Eken ve Bedirhan Kaçar’a bisikletlerinin verilmesi sonrasında heyecanları dikkatlerden kaçmadı. Bu tür teşviklerle çocukların Kur’an-ı Kerim öğrenme heveslerinin katbekat arttığını söyleyen Cimilli Camii İmam hatibi Abdul Cebbar Kop da, ailelere bu anlamda çocuklarını teşvik etmesi çağrısında bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Kur’an Oku Hediyeni Kap
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kur’an Oku  Hediyeni Kap  kuranı kerim haberleri  Aziziye Belediye Başkanı  Muhammed Cevdet Orhan   
<< Önceki Haber Kur’an Oku Hediyeni Kap Sonraki Haber >>

Kur’an Oku Hediyeni Kap

DMCA.com Protection Status

Kur’an Oku Hediyeni Kap

  Yukleme: 0.060032