• 22 Ağustos 2019 Perşembe

Loca Cafe ramazan Bayramınızı Tebrik Eder

"Loca Cafe ramazan Bayramınızı Tebrik Eder"

Kars’ın nezih mekanlarından Loca Cafe, mübarek ramazan bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Loca Cafe ramazan Bayramınızı Tebrik Eder

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın nezih mekanlarından Loca Cafe, mübarek ramazan bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajda, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah'tan temenni ediyoruz. Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimizle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.” ifadelerine yer verildi.

ADRES: Ortakapı Mahallesi Atatürk Caddesi TEKNOSA yanı KARS

TLF: Yasin Beyribey: 05312554551

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.253961