Ahmet Arslan tam destek istedi | Politika Son dakika - Mobil
13 Haziran 2018, Carşamba 19:38


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 24 Haziran seçimlerinde Kars’tan 3/0 sonuç beklediklerini belirterek tam destek istedi.

Ahmet Arslan tam destek istedi

KAFKAS HABER AJANSI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 24 Haziran seçimlerinde Kars’tan 3/0 sonuç beklediklerini belirterek tam destek istedi.

Arslan, "Bugün hamdediyorum, şükrediyorum çünkü Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderine yol arkadaşlığı yapmış olmaktan, ekibinde yer almış olmaktan gurur duyuyorum. Yine onun yol arkadaşı adam gibi adam ve onu hiçbir zaman yalnız bırakmayan sizlerin hizmetkarı dünya çapında duayen bir Ulaştırma Bakanı olduğu tescil edilmiş Binali Yıldırım'ın meslek arkadaşı olmaktan, 40 yıldır onu tanıyor olmaktan ve onunla yol yürümekten de gurur duyuyorum. Siz 12 seçim boyunca Recep Tayyip Erdoğan'ı AK Parti'yi çok güçlü şekilde desteklediğiniz için onlar da elbette ki Kars'a da size de diğer 80 ilimize de hizmet ediyor."

Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünyadaki mazlumlara ve mağdurlara hamilik ettiğini ve onların sesi olduğunu belirterek, Erdoğan ve AK Parti'nin bu desteği ve gücü milletten aldığını ifade etti.

Milletin güçlü desteklediği için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözünün dünyanın her yerinde geçtiğini aktaran Arslan, "Birileri gibi sadece laf üstüne laf koymayan, taş üstüne taş koyan ve bunu 780 bin kilometrekarede gerçekleştiren bir liderimiz, genel başkanımız, cumhurbaşkanımız var. İnşallah 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni kurup hızlı ve kararlı şekilde sizlere hizmet edecek Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklemeye hazır mısınız?" diye konuştu.

Bakan Arslan, milletin desteğiyle Cumhurbaşkanının güçlü bir şekilde sandıktan çıkacağını vurgulayarak, millete 5 yıl hizmet edeceğini bildirdi.

Arslan, 16 Nisan'daki referandumda Kars'ın rekor evet oyu verdiğini anımsatarak, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Şimdi 16 Nisan'da aldığımız kararın gereğini yapma zamanıdır. 24 Haziran'da o kararın gereği olarak Cumhurbaşkanı adayımızı güçlü şekilde destekleyeceğiz, güçlü Meclisle yani yürütme yasama el ele, kol kola ülkemizi 2023, 2053 hedeflerine götüreceğiz. İşte onun için sizden ricam bugüne kadar bizi yalnız bırakmadığınız gibi 24 Haziran'da da yalnız bırakmayın."

- "Birileri her zamanki gibi boş konuşuyor"

CHP Genel Başkanı Muharrem İnce'nin Kars'ta yaptığı mitinge değinen Arslan, şöyle dedi:

"Birileri her zamanki gibi laf üstüne laf koyuyor boş konuşuyor. Peki bu evladınız ne yapıyordu, bu evladınız Tarım Bakanıyla hemen burada besi sanayinin temelini atıyordu. Niye, çünkü biz taş üstüne taş, iş üstüne iş koyan bir anlayışın temsilcileriyiz. Biz iş yaparken onlar burada boşuna laf ediyor, 'Kars'ın tarımını, hayvancılığını destekleyeceğim. Karslı buradan İstanbul'a et de gönderecek süt de gönderecek' diyor. E be mübarek dünyadan haberin yok."

Arslan şunları kaydetti:

"Kars'ta kesimhane yapılıyor günde 750 hayvan kesilecek. Kars'ta besi organize sanayi yapılıyor. Dünyadan, Türkiye'den haberi olmadığı gibi Kars'tan da haberi yok ve 'ben Kars'ın tarımına, hayvancılığına destek vereceğim' diyor. Mübarek seni uyutmuşlar, AK Parti zaten tarıma da hayvancılığa da destek veriyor. Bugüne kadar AK Parti burada tarım ve hayvancılığa eski parayla bir katrilyon destek vermiş ama senin haberin yok."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI


Bu Haberin Manşeti :

Ahmet Arslan tam destek istedi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git