Başkan Karaçanta'nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı | Medya Son dakika - Mobil
10 Ocak 2018, Carşamba 20:09


Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Karaçanta'nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Karaçanta, Kars ve ilçelerinde olmak üzere sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmeleri gündeme taşıyarak basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Basın mensuplarının her şartta görevinin peşinde olduğunu belirten Karaçanta, "Değerli basın mensupları, kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet etmektedir. Halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve konuşan dili olan tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü bütün samimiyetimle kutluyor, tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum. Meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan tüm gazetecileri tebrik ediyorum." ifadesini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI


Bu Haberin Manşeti :

Başkan Karaçanta'nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDERGirmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git