Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül | Güncel Son dakika - Mobil
11 Ocak 2019, Cuma 21:07


Kar’s Otel, dünya genelinde en sık kullanılan online rezervasyon sitelerinin başında gelen booking.com’dan ‘2018 Konuk Değerlendirmesi Ödülü’nü kazandı.

Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kar’s Otel, dünya genelinde en sık kullanılan online rezervasyon sitelerinin başında gelen booking.com’dan  ‘2018 Konuk Değerlendirmesi Ödülü’nü kazandı.

Ödülün Bir Diğer Prestijli Sebebi; Konuk Yorumları!

Booking.com üzerinden Kar’s Otel’e rezervasyon yapan konuklar, gerçekleştirdiği konaklama sonrası tamamen objektif bir şekilde otelde almış olduğu birçok hizmetin puanlandırması gerçekleşiyor. Kar’s Otel de misafir değerlendirmeleri üzerinden almış olduğu yüksek puandan ötürü hem Kars hem de bölge turizminin öncüsü olduğunu bir daha altını çiziyor. 

Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy sosyal medya hesabından, " Kars’ımız adına hep birlikte daha nice ödüllere. Çalışma arkadaşlarımı kutluyorum." ifadelerinde bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kar’s Otel Müdürü Mehmet Duman da "Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gültekin Güvensoy’un "ilk" ve "en olma" stratejimizle, sınır tanımayan tutkumuz, özverimiz ve sıkı çalışmamız sayesinde  misafirlerimize hizmet etmenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz." dedi.

Booking.com’, dünya çapında toplamda 28.882.056 yayınlanan birim sunmakla beraber 228 ülkede 145.494 seyahat noktasını kapsamına almaktadır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK


Bu Haberin Manşeti :

Bookıng.com’dan Kar’s Otel’e Ödül
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git