Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı | Politika Son dakika - Mobil
11 Ocak 2019, Cuma 20:27


FUAT ÖZTÜRK: SADECE SEÇİMİ DEĞİL GÖNÜLLERİ KAZANMAYA ADAYIZ

Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

FUAT ÖZTÜRK: SADECE SEÇİMİ DEĞİL GÖNÜLLERİ KAZANMAYA ADAYIZ

Kars’ın sevilen ve tanınmış işadamlarından Fuat Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Kars Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru dosyasını MHP İl Başkanı Tolga Adıgüzel’e sunan Fuat Öztürk, sadece seçimi değil gönülleri kazanmaya aday olduğunu söyledi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ülkemize ve Kars’a hayırlar getirmesini dileyen Öztürk, Kars’ın durup dinlenecek bir dakikasının bile olmadığını, gece-gündüz çalışmak, proje üretmek ve Kars’ın önünü açmak için el ele vereceklerini ifade etti.

İş hayatındaki başarılarını Kars’a hizmet noktasında da sağlayacaklarını kaydeden Öztürk, “Hedefimiz Kars, sevdamız Kars, amacımız Kars’tır. ALLAH bu hizmet yolunda bizleri utandırmasın ve Kars’ımızın önünü açsın” dedi.

FUAT ÖZTÜRK KİMDİR?

1974 Akyaka doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Akyaka ve Kars’ta tamamladı. İş hayatına gıda sektöründe başlayan Öztürk, Tahiroğulları Başak Gıda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte. Fuat Öztürk, evli ve 3 çocuk babasıdır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 


Bu Haberin Manşeti :

Fuat Öztürk, MHP Kars Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git