İnceleme ve Büro Görevlisi Alımı | Güncel Son dakika - Mobil
11 Ocak 2018, Perşembe 11:22


Kars Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı'na alınacak Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi Alımlarına ilişkin mülakat tarihlerini açıkladı.

İnceleme ve Büro Görevlisi Alımı

Kafkas Haber Ajansı

Kars Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı'na alınacak Sosyal Yardım İnceleme ve Büro Görevlisi Alımlarına ilişkin mülakat tarihlerini açıkladı.


Kars Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada; şöyle denildi.

MÜLAKAT SINAVI TARİHİ , SAATİ VE YERİ
 
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlileri için: 23.01.2018 tarih ve saat 10:00’da Kars Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Toplantı Salonunda,
 
Büro Görevlileri için: 23.01.2018 tarih ve saat :14:00’de Kars Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Toplantı Salonunda,

MÜLAKATA KATILACAKLARDAN  İSTENİLECEKLER
 
- Mülakat sınavına katılmaya hak kazanan  adaylar kendi el yazıları ile 300 kelimeyi geçmeyecek şekilde özgeçmişlerini yazıp; mülakat komisyonuna sunacaklardır.
 
MÜLAKATI GEÇEN ADAYLARDAN  İSTENİLECEKLER
 
- Mülakat Komisyonunca yapılacak değerlendirme sonrasında belirlenecek olan listede bulunan adaylardan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu tanzim edilmiş şekilde   talep edilecek olup iş başlatma  yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucuna göre yapılacaktır.

MÜLAKAT DEĞERLENDİRMESİ  KONU BAŞLIKLARI
 
Mülakat sınavına katılan adaylar aşağıda belirtilen konu başlıklarına göre ayrı ayrı 100 puan üzerinden değerlendirilecek olup; 70 ve üzeri puan alan adaylardan en yüksek puan alan adaylar sıralanarak kadro sayısına göre alım yapılacaktır.
 
- Sosyal İletişim becerisi ( İfade Kabiliyeti, Temsil Kabiliyeti, İkna Kabiliyeti, Bilimsel ve Teknolojik Gelişmelere Açıklığı, )
- Mezun olduğu alana bilgi düzeyi 
- Genel Kültür
- Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Genel Mevzuatı
- Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Genel İşleyişi
 
İLANEN DUYRULUR
 
MÜLAKATA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
 
 

Bu Haberin Manşeti :

İnceleme ve Büro Görevlisi Alımı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDERGirmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git