İsmet Hagi’nin Dünya Çiftçiler Günü Mesajı | Güncel Son dakika - Mobil
14 Mayıs 2019, Salı 21:29


Kars Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi, Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

İsmet Hagi’nin Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi, Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Hagi, ülkemizde, ilimizde, kırsalda, köyde tarımsal üretimin her alanında faaliyet gösteren tüm üreticilerin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlarken, tarımın ve tarımsal üretimin önemine dikkat çekti.

Hagi, Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimizin, üretim ve verimliliğin arttırılması, hayat standartlarının yükseltilmesi, ürettikleri ürünlerin dünya pazarlarına ulaştırılması, tarım sektörü politikalarının istihdam ve sosyal politikalar içinde ele alınması, tarımsal kalkınmada büyük yol almamızı sağlayacaktır. Bu yolda bizleri önemli ölçüde katkıları olan çiftçilerimizin her koşulda yanında olmaya çalışıyoruz. Her türlü zorluk içinde alın teri döken, elinde ki mahsulü en iyi şekilde yetiştirip pazarlayan tüm çiftçilerimizin ve hemşehrilerimin 14 Mayıs Çiftçiler Dünya Çiftçiler Günü'nü kutluyorum, bol bereketli bir yıl geçirmelerini dilerim" ifadelerine yer verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK


Bu Haberin Manşeti :

İsmet Hagi’nin Dünya Çiftçiler Günü Mesajı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git