Kars’ta Okul Tanıtımı | Güncel Son dakika - Mobil
25 Nisan 2019, Perşembe 20:24


Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri okulu tanıtmak ve okulu niçin tercih etmeleri gerektiğini anlatmak için okul okul geziyor.

Kars’ta okul tanıtımı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi yöneticileri okulu tanıtmak ve okulu niçin tercih etmeleri gerektiğini anlatmak için okul okul geziyor.

Bu kapsamda 2. Tanıtım ayağında Kars Merkez Küçük Yusuf, Verimli, Kocabahçe, Esenyazı, Akbaba ve Dikme Hacı Yasemen Yılmazel Ortaokulları ziyaret edildi.

Okul Müdürü Abdullah Aras ve Müdür Yardımcısı Abdulkerim Yusufoğlu tarafından Liseye sınavlı ve sınavsız geçiş ve tercihler hakkında öğrencilere sunum yapıldı.

Toplam 6 köyden, 100 ’den fazla öğrencinin yüreğine dokunulduğu gibi liseye geçişler hakkında da bilgi verildi, İmam hatip liseleri hakkında detaylı sunum yapıldı.

Okul idaresi, “Bizlere her türlü kolaylığı sağlayan okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize imam hatip lisesi olarak teşekkür ederiz.” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK


Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta Okul Tanıtımı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git