Maria Shatalova Bitirdin Kendini! | Magazin Son dakika - Mobil
05 Ekim 2016, Carşamba 13:19


Bir dönem İngiltere Premiere Ligi'nde top koşturan Rus futbolcu Pavel Pogrebnyak'ın eşi Maria Pogrebnyak Shatalova , paylaştığı fotoğrafla Instagram'daki takipçilerini hem üzdü hem kızdırdı.

Futbolcu Pavel Pogrebnyak'ın eşi bir güzellik merkezinde liposuction (yağ aldırma) işlemi yaptırdıktan sonra çektiği pozunu takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafına da uygulanan prosedür hakkında ayrıntılı bilgi verdi.


Genç kadın bedenindeki istenmeyen yağlarda sorunlu bölgeye yönelen soğuk laser uygulamasıyla kurtulduğunu anlattı. Özellikle de bel, karın ve kalça bölgesinde toplanan yağlardan bu şekilde kurtulunabileceğini anlattı.


İşte bu paylaşımdan sonra da Maria Pogrebnyak Shatalova'nın bu pozu kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Bazıları "Senden geriye hiçbir şey kalmamış" derken bazıları da "Bir deri ve bir kemiksin" yorumunda bulundu.
Bazı takipçileri "Senin ne yüzünde ne de bedeninde böyle bir gyuulamaya ihtiyaç yok" diyerek görüşlerini belirtti.
Bir başka takipçisi de "Zaten 42 kilosun yağ senin nerende" diye yazdı.
Maria Pogrebnyak Shatalova, geçtiğimiz haziran ayında "anoreksik" olmakla eleştirilmiş ve "gençlere kötü örneksin" suçlamalarıyla karşılaşmıştı.YORUM GÖNDERGirmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git