Mustafa Altunok; Fesatçılara Fırsat Vermeyelim | Politika Son dakika - Mobil
09 Ekim 2018, Salı 21:41


Erzurum Narman Belediye Başkanlığı Seçimleri

Mustafa Altunok; Fesatçılara Fırsat Vermeyelim

KAFKAS HABER AJANSI

Erzurum Narman Belediye Başkanlığı Seçimleri

AK Parti Narman Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Altunok, önümüzdeki belediye seçimleri için sağduyu çağrısında bulundu.

Altunok şu açıklamayı yaptı:

“Önümüzdeki Yerel Seçimlerde Bizi Destekleyenler de, Desteklemeyenler de Dostlarımızdır. Her Zaman da Öyle Kalacaktır. Çünkü Herkes İradesinde Özgürdür. Dolayısıyla Vatandaşlara Baskı Yapmaya, Hiç Kimsenin Hakkı Yoktur. Bir Seçmenin Her Hangi Bir Adayı Desteklemesi, Diğerlerine Düşman Olduğu Anlamına Gelmez. Bunun İçin Bölünüp Parçalanmanın, Ayrışıp Dağılmanın Hiçbir Anlamı Yoktur. Bizler Bu Süreçte Tartışmaların Ya da Küskünlüklerin Yaşanmaması İçin Elimizden Geleni Yapacağız. Her Kim Kime Oy Verirse Versin, Bizim Hem İnsan Hem de Müslüman Olarak Kardeşimizdir. Üstelik Tüm Adaylar da Bu Memleketin Evladıdırlar. O Halde Gelin Bu Süreci Birlik Ve Beraberlik İçinde Yürütelim. Araya Girip Ortalığı Karıştırmaya Çalışacak Fesatçılara Fırsat Vermeyelim. Rabbimiz’den İlçemiz İçin En Güzel Sonucu Lütfetmesini Dileyelim. Atalarımızın İfade Ettiği Gibi, Niyet Hâyır İse Akıbette Hâyır Olur”

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI


Bu Haberin Manşeti :

Mustafa Altunok; Fesatçılara Fırsat Vermeyelim
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDERGirmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git