Savaş Yılmaz Sen Klibi | Magazin Son dakika - Mobil
05 Nisan 2018, Perşembe 20:42


Prodüktörlüğünü Kurtaal Filmin yaptığı Karslı ses sanatçısı Savaş Yılmaz “Sen” adlı şarkısının klip çalışmalarını tamamladı.

Savaş Yılmaz Sen Klibi

KAFKAS HABER AJANSI

Prodüktörlüğünü Kurtaal Filmin yaptığı Karslı ses sanatçısı Savaş Yılmaz “Sen” adlı şarkısının klip çalışmalarını tamamladı.

Karslıların büyük bir zevkle dinlediği Karslı ses Sanatçısı Savaş Yılmaz, “Sen” ismini koyduğu klip çalışmaları Yakup Özgür Kurtaal’ın çekim ve yönetmenliğinde 1 ay önce yapıldı.

Üzerinde uzun uğraşlar vererek çekilen klipin söz ve müziği Savaş Yılmaz’a ait. Yakup Özgür Kurtaal’ın çekimleriyle Kars’ın dört bir yanında, Sarıkamış’taki Katerina köşkünün de aldığı klipin özellikle Kars tanıtım amaçlı olduğu vurgulandı.

Başta Yakup Özgür Kurtaal olmak üzere Kars’ta emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Savaş Yılmaz, “Yaklaşık 20 yıldır müzikle uğraşmaktayım. Bunun 12 yılını profesyonel olarak yürütmekteyim. Genellikle Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik dalında çalışmaktayım. Klipin tamamı Kars’ımızın tanıtımı amaçlı oldu.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI 


Bu Haberin Manşeti :

Savaş Yılmaz Sen Klibi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ


YORUM GÖNDERGirmiş olduğunuz sayfa KHA mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Kafkas Haber Ajansı'nı daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git