• 18 Eylül 2019 Çarşamba

Memursen Yeni Başkanını Seçti

"Memursen Yeni Başkanını Seçti"

Memur-Sen Konfederasyonu Kars İl Başkanlığını, yapılan seçim sonucunda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Kaan İlgar kazandı.

Memursen Yeni Başkanını Seçti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Memur-Sen Konfederasyonu Kars İl Başkanlığını, yapılan seçim sonucunda Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Kaan İlgar kazandı.

Memur-Sen il binasında gerçekleştirilen ve 50 delegenin oy kullandığı seçime Memur-Sen Başkanlığını 8 yıldır sürdüren Diyanet Sen Şube  Başkanı Ebubekir Keleş ile Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Kaan İlgar aday olarak katıldılar. Seçim sonucunda 28 delegenin desteğini alan Mahmut Kaan İlgar, Kars Memur-Sen'in yeni başkanı oldu.

Seçim sonrasında Mahmut Kaan İlgar Başkanlığında Memur-Sen İl Temsilclik yönetimi oluşturuldu.

Sağlık Sen Şube Başkanı Muharrem Koskalan'ın il sekreteri olduğu temsilcilik yönetimi Bayındır Memursen İl Başkanı Yüksel Acay, Bem-Bir-sen İl Başkanı Vahit Şentürk, Toç-Bir-Sen İl Başkanı Adem Arancı, Büro Memur Sen Şube Başkanı Ahmet Adıgüzel den oluştu.

MAHMUT KAAN İLGAR KİMDİR?

1971 yılında Kars'ta doğdu.ilk orta ve lise eğitimini Kars'ta tamamlayan İlga, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünü bitirdi.1998 yılından itibaren Kars'ta çeşitli okullarda öğretmen ve yöneticilik yapan İlgar,aynı zamanda 2010 yılından buyana  Eğitim-Bir-sen Kars Şube Başkanlığı yapmaktadır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.300328