MHP Adayı Çetin Nazik, Dolunay’da

"MHP Adayı Çetin Nazik, Dolunay’da"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Dolunay Derneği’ni ziyaret etti.

MHP Adayı Çetin Nazik, Dolunay’da

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, Dolunay Derneği’ni ziyaret etti.

Nazik, ziyaretinde Dolunay Derneği Başkanı Bahattin Şeker ve Engelliler Birim Başkanı Faruk Ocak ile görüştü. Dernek üyeleriyle tek tek tokalaşıp onlarla kucaklaşan Çetin Nazik, samimi ve sıcak sohbetiyle dernek üyelerinin gönüllerinde taht kurdu.

Engelliler Birim Başkanı Faruk Olacak’ın “Engellilerle ilgili bir projesinin olup olmadığını” sorması üzerine Nazik, ekibiyle projelerini hazırladıklarını, engelliler için de bir dizi yenilik getireceklerini ifade eden Nazik, Ocak ayının ilk haftasından sonra projelerini açıklayıp kamuoyuyla paylaşacaklarını belirtti.

Derneğin başkanı Bahattin Şeker de Kars’ta eğitimlerini gören yabancı uyrukluların barınma ve eğitim sorunlarıyla ilgili bilgi verdi.

Bunun üzerine MHP Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, engellilerin ve ailelerinin eğitim ve erişebilirlik konularında her türlü desteği verecekleri gibi konuyla ilgili ayrıca proje danışmanının da araştırma yaptığını ve engellilerin hayatını kolaylaştıracak her türlü gelişimde bulunacağını sözlerine ekledi.

Dolunay Derneği Başkanı Bahattin Şeker ve Engelliler Birim başkanı Faruk Ocak, Çetin Nazik’e bu “Nazik” davranışı ve ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.291706