MHP Akyaka Adayı Murat Deniz

MHP Akyaka Adayı Murat Deniz

DENİZ: “MHP AYAĞI YERE BASAN, HALKIN HUZUR VE REFAHINI ÖN PLANA ÇIKARAN PROJELERİ İLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”

MHP Akyaka Adayı Murat Deniz


MHP Akyaka Adayı Murat Deniz

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

DENİZ: “MHP AYAĞI YERE BASAN, HALKIN HUZUR VE REFAHINI ÖN PLANA ÇIKARAN PROJELERİ İLE GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”

MHP Akyaka Belediye Başkanı Murat Deniz yaptığı açıklamada:

Biz sorunların ne olduğunu ve ilçemizin şimdiye kadar nelerden mahrum olduğunu biliyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı yoğunlaştırdık ve projeler üzerinden konuşuyoruz. Akyakalıların bu saatten sonra kaybedecek zamanının olmadığının farkındayız. Onun için göreve gelir gelmez, hizmetleri Akyaka’mıza kazandıracağız.

BİZİ BİLEN BİLER

MHP Akyaka Belediye Başkan Adayı Murat Deniz, yapamayacakları hiçbir sözü vermediklerini ve gerçek dışı beyanlardan uzak durduklarını ilke edindiklerini de hatırlatarak:

“Bizi bilen biliyor. Biz yapamayacağımız hiçbir sözü vermedik, vermeyiz de. Ancak, ağzımdan çıkan her sözün de yerine geleceğini herkesin bilmesi gerekir. Uçuk, hayali projeler değil, ayağı yere basan, Akyaka’mıza değer katacak hizmetler hayata geçecektir.

KURUM ve HİZMET AHLAKIMIZ VAR

"Bizim anlayışımızda hizmet, temizlik ve belediyenin asli görevlerini yerine getirmek başlı başına bir hedef değildir diyen Murat Deniz;

Belediyemizin vazifesi ve asli görevi olan hizmetler tabi ki eksiksiz olarak yapılacaktır. Biz projelerimiz ile geliyoruz. Devletimizin paralarını boşa harcamandan halkın huzur ve refahını ön plana çıkaran projeleri ile geliyoruz.

Tüm bunları halkımız için halkımızla beraber yapmak istiyoruz. Bizim bir hizmet ahlakımız var. Bu ahlakın temelinde avutma, başkaları tarafından yönetilerek belediyeyi başkalarına peşkeş çekmek değil, birlikte büyüyerek, Akyaka’mızı kalkındırma vardır.

ADİL YÖNETİM İÇİN GELİYORUZ

Başta Belediye personelleri olmak üzere, kimsenin endişesi olmasın. Bizler belediyemizde Öztürk NAR başkanımızın kurmuş olduğu adilane yönetim anlayışını devam ettirmek ve daha yukarılara taşımak için geliyoruz. Hükümetimiz tarafından halkımıza hizmet etsinler diye verilen personeller, önceki yönetimlerde olduğu gibi maaşlarını alıp evlerinde oturamayacaklar, her daim vazifelerinin başında halkımıza milletimize hizmet edeceklerdir. Belediyemizin ihtiyaçları doğrultusunda alınacak olan personellerde kimsenin ırkına, mezhebine dikkat edilmeyecek, insani yaklaşımlarla, adilane bir şekilde işinin ehli personel alımları yapılacaktır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

MHP Akyaka Adayı Murat Deniz
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   MHP Akyaka Adayı Murat Deniz haberleri  murat deniz haberleri  MHP haberleri  akyaka haberleri   
<< Önceki Haber MHP Akyaka Adayı Murat Deniz Sonraki Haber >>

MHP Akyaka Adayı Murat Deniz

DMCA.com Protection Status

MHP Akyaka Adayı Murat Deniz

  Yukleme: 0.060937