Milli tarım projesi

Milli tarım projesi

Kars’ta Tarımsal İşletme Ziyaretleri

Milli tarım projesi


Milli tarım projesi

KAFKAS HABER AJANSI

Kars’ta Tarımsal İşletme Ziyaretleri

Milli tarım projesi kapsamında Gıda, tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Tarımsal İşletme Danışmanlığı projesi kapsamında il tarım müdürlüğü teknik personelleri düzenli olarak köy ziyaretlerine devam ediyor.

Bu ziyaretlerde tarım ve hayvancılık başta olmak üzere kurumun çalışma alanına giren her türlü konuda çiftçiler bilgilendiriliyor ve çeşitli afiş ve broşürler dağıtılıyor.

 Yapılan eğitim ve bilgilendirme ziyaretleri hakkında açıklamada bulunan İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün; "Bakanlığımızın insan odaklı çalışma esasına göre şekillendirdiği Tarımsal İşletme Danışmanlığı ile hizmeti üreticimize götürmekteyiz. Personelimiz üreticilerimize giderek güncel uygulamalar hakkında bilgi vermekte, sorunlarını kaydederek Bakanlığımıza rapor etmektedir. Bu ziyaretler ile ortak problemlerimize çözüm sağlamak adına önemli adımlar atılmaktadır. Nihayetinde üretimin temelini kırsal alanda halkımız ve kadınlarımız gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda üreticilerimize sunulan bu hizmetten çekinmeden sıkılmadan faydalanmalarını gelen arkadaşlarımıza her türlü sorun ve görüşlerini bildirmelerini arzu ediyorum" dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSIEtiketler :  

Milli tarım projesi

DMCA.com Protection Status

Milli tarım projesi

  Yukleme: 0.065320