• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Miniklerin Ağaç Sevgisine TEMA Gönüllüleri Katkısı

"Miniklerin Ağaç Sevgisine TEMA Gönüllüleri Katkısı"

Kars Akyaka Gazi Mustafa Kemal Anaokulu öğrencilerine Kars Orman İşletme Müdürlüğü tarafından getirilin sarıçam fidanları, TEMA Vakfı Akyaka ilçe sorumlusu olan okul müdürlüğü personeli ,Kars Orman İşletme müdürlüğü personelleri ve Gazi Mustafa Kemal Anaokulu öğrencilerinin katılımıyla toprakla buluşturuldu

Miniklerin Ağaç Sevgisine TEMA Gönüllüleri Katkısı

KAFKAS HABER AJANSI / ZAFER ŞAHİN

Kars Akyaka Gazi Mustafa Kemal Anaokulu öğrencilerine Kars Orman İşletme Müdürlüğü tarafından getirilin sarıçam fidanları, TEMA Vakfı Akyaka ilçe sorumlusu olan okul müdürlüğü personeli ,Kars Orman İşletme müdürlüğü personelleri ve  Gazi Mustafa Kemal Anaokulu öğrencilerinin katılımıyla toprakla buluşturuldu. Kars Orman İşletme Müdürlüğünden gelen  mühendis ve şef  ağaç ile ilgili öğrencileri bilinçlendirdiler. Ormanların  dünyamız için önemini anlatan video gösteriminin ardından çocuklara tohumlu kalem hediye ettiler. Okul bahçesine öğrenciler ile birlikte fidan dikimi okul personelleri, TEMA vakfı gönüllüleri ile birlikte yapıldı. Öğrencilerin velilerine diktiği ağaçları sevinçle göstererek bu ağaçların altında piknik yapacaklarını belirtmeleri, ağaçlara can suyu vermeleri etkinliğin amacına ulaştığının göstergesi oldu.  Gelecekte ormanı seven nesillerin yetişmesinin verdiği haklı gururu yaşayan  TEMA vakfı Akyaka gönüllüleri ile öğrencilerle çok eğlenceli  ve faydalı bir etkinliğe katılan  orman işletme müdürlüğü  mühendis ve şef ve diğer personele öğrenciler ve veliler tarafından katılımlarından  dolayı  teşekkür edildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / ZAFER ŞAHİN

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.248800