Muharrem Yıldız’dan Kurban Bayramı Mesajı

"Muharrem Yıldız’dan Kurban Bayramı Mesajı"

Kars36spor Kulüp Başkanı Muharrem Yıldız, Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı:

Muharrem Yıldız’dan Kurban Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars36spor Kulüp Başkanı Muharrem Yıldız, Mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı:

Yıldız mesajında, “Bir Kurban Bayramını daha hep birlikte huzur ve güven içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kaynağını toplumun dini, milli ve kültürel yaşantısından alan bayramlar, toplumu kaynaştıran, bir arada ve kardeşçe yaşamalarına vesile olan sevgi, birlik ve barış günleridir. Bireyleri ortak duygu ve düşüncelerde buluşturan bayramlarımız, insana özgü olumsuz tüm duyguları en alt seviyeye indirmekte, hoş görmek, affetmek, sevmek gibi ulvi duyguları ise en üst noktaya taşımaktadır.” dedi.

Yıldız, ayrıca, “Barışın, kardeşliğin, sevginin ve hoşgörünün insanlık ve toplum için ne denli önemli olduğunu bizlere hatırlatan bayramlarımız, umutları canlandıran, toplumsal barışı güçlendiren, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularını pekiştiren özel günlerdir. Bu nedenle gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her gününe taşıyabilmek için, yaşayarak ve yaşatarak, daha çok çaba göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramının milletimize ve ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, bu vesile ile sevgili Gazi Karslı hemşehrilerimin. Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” 

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217882