• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Murat Şanlı’nın Aday Adaylığı Başvurusu Aziziye’de heyecan yaşattı

"Murat Şanlı’nın Aday Adaylığı Başvurusu Aziziye’de heyecan yaşattı"

Erzurum’da Aziziye İlçe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Murat Şanlı’nın, başvuruya yaklaşık 50 araçlık bir konvoyla gitmesi ilçede büyük heyecan yaşattı.

Murat Şanlı’nın Aday Adaylığı Başvurusu Aziziye’de heyecan yaşattı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Erzurum’da Aziziye İlçe Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Murat Şanlı’nın, başvuruya yaklaşık 50 araçlık bir konvoyla gitmesi ilçede büyük heyecan yaşattı.

Kars’ta uzun yıllar sendikal faaliyetlerde bulunan ve son üç yıldır TÜRKAV Şube Başkanlığı görevini yürüten Murat Şanlı, kamudaki görevinden istifa ederek Aziziye Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. Uzun yıllar hizmet ettiği Milliyetçi Hareket Partisi’nden başvurusunu yapan Şanlı’yı yakınları ve seçmenleri yalnız bırakmadı. Yaklaşık 50 araçlık bir konvoyla İlçe Başkanlığı’na giden Murat Şanlı, “İlçemin sorunlarını çok iyi biliyorum ve çözüm yollarını içeren projelerimizle yola çıkıyorum” dedi. Doğup büyüdüğü Aziziye’ye hizmet etme hayaliyle yaşadığını belirten Şanlı şunları söyledi.

ALLAH ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA BİZLERİ UTANDIRMASIN

“İnsanları yaşatan, geleceğine yön veren hayalleridir ve benim hayalim doğup büyüdüğüm, beni ben yapan değerleri aldığım, çamurlu sokaklarında koşup top oynadığım güzel ilçem Aziziye’yi Milli değerlerinden kopmadan, örf adetlerine sadık kalarak gelişen dönüşen dünyada hak ettiği yere taşımak. Sorun sıkıntılar yumağında yaşam mücadelesi veren insanımıza bir nebze olsun fayda sağlamak onların yüzünü güldürmekten başka gayem yok. Partime yaptığım adaylık başvurusundan sonra taktir başta Sayın Genel Başkanım Dr. Devlet Bahçeli beyefendi olmak üzere, Genel Başkan Yardımcım Erzurum Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Kamil Aydın beyefendi, İl Başkanım Naim Karataş beyefendi, İlçe Başkanım Murat Karadaş beyefendi, Saygıdeğer MYK üyelerimiz Ahmet Gökhan Yazıcı, Adem Yurdagül beyefendiler, İl ve Teşkilatlarımızın kıymetli üyelerinindir. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.238446