Müsabakalar Ankara’da yapıldı

TÜRKİYE BÜYÜKLER 2.LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI ANKARA’DA YAPILDI

  • 29 Eylül 2019 00:06
  • A
  • A

Müsabakalar Ankara’da yapıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

TÜRKİYE BÜYÜKLER 2.LİG GREKOROMEN GÜREŞ MÜSABAKALARI ANKARA’DA YAPILDI

Türkiye Greko-Romen 2.lig güreş müsabakaları Ankara Yaşar Doğu Spor Salonunda yapıldı. Alınan sonuçlar şöyle:

55 Kg:

1. Hasan BİRCAN - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Muhammed TÜRKMEN - Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Mehmet Ali PEKİNCE - Batman Petrol Spor Kulübü

3. Ahmet TATLIER - Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

60 kg:

1. Samet SOBACI - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Murat BOZCA - Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Burhan ÖZEL - Beşiktaş Spor Kulübü

3. Şehmuz KAPLAN - Batman Petrol Spor Kulübü

63 Kg:

1. Fatih SARIKAYA - Beşiktaş Spor Kulübü

2. Nadir EVCEN - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

3.Mehmet ÇİFTÇİ - Batman Petrol Spor Kulübü

4. Bünyamin ARSLAN - Adıyaman Belediye Spor Kulübü

67 kg:

1. Mevlüthan AK - Beşiktaş Spor Kulübü

2. Kazım GÜLLÜ - Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. Emrah GEBESOY – SMS GÜL

3. Yusuf ÇİFTÇİ - Batman Petrol Spor Kulübü

72 kg:

1. Emircan MERİÇ - Gaziler Engelli Spor kulübü

2. Ali SARIKAYA - Beşiktaş Spor Kulübü

3. Ferhat ARI - Batman Petrol Spor Kulübü

3. Mustafa ÇEVİK - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

77 kg:

1. Selçuk SAYNİ - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Furkan TAŞ - Beşiktaş Spor Kulübü

3. Abdullah ÖZBAY - Erzincan Dere Spor Kulübü

3. Muhammet TAŞER - Gaziler Engelli Spor kulübü

82 kg:

1. Mücahit DAĞCI - Beşiktaş Spor Kulübü

2.İbrahim Şamil ÖZAK - Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3.Yasin DUMAN – SMS GÜL

3. Ferhat DALMIŞ - Batman Petrol Spor Kulübü

87 kg:

1. Metin ÖZTÜRK - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Malik ALVER - Batman Petrol Spor Kulübü

3. Taha Efe ERYILMAZ - Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

3. Erkan TAŞ - Beşiktaş Spor Kulübü

97 kg:

1. Mehmet Can KOŞAR - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

2. Murat SEZMİŞ - Beşiktaş Spor Kulübü

3. Kenan AYGÜN - Gaziler Engelli Spor kulübü

3. Osman ARSLAN - Batman Petrol Spor Kulübü

130 kg:

1. Ufuk YILMAZ - Beşiktaş Spor Kulübü

2. Görkem BAŞ - Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü

3. Murat ERDOĞAN - Adıyaman Belediye Spor Kulübü

3. Adil Murat ALDAM - Sultangazi Bedeliyesi Gençlik ve Spor Kulübü

TAKIM SIRALAMASI:

1. Beşiktaş Spor Kulübü - 200 Puan

2.Samsun Yakakent Belediye Spor Kulübü – 198 Puan

3. Batman Petrol Spor Kulübü – 139 Puan

4. Adıyaman Belediye Spor Kulübü – 115 Puan

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK