Mustafa Altunok’tan Diriliş Konferansları

"Mustafa Altunok’tan Diriliş Konferansları"

Milli Doğruluş Hareketi

Mustafa Altunok’tan Diriliş Konferansları

KAFKAS HABER AJANSI

Milli Doğruluş Hareketi

 ‘Yazar-Şair-Siyasetçi’

(Narman Belediye Başkan Adayı)

On yıldır birçok sivil toplum kuruluşuna öncülük edip oluşturmuş olduğu ekiple beraber ve hayatın her alanına dair ürettiği devrim niteliğindeki projelerle halkına hizmet eden Narman Belediye Başkan Adayı Mustafa Altunok, milli anlamda yeni bir uyanış, yeni bir doğruluş ve yeni bir şahlanış için vatandaşlarla buluşup Diriliş Konferansları düzenlemektedir.

Ezilmiş, horlanmış, dışlanmış, unutulmuş, uyutulmuş ve avutulmuş olan yani Kur’an’ın ifadesiyle zayıf bırakılmış tüm mustazafların adına çıktığı bu yolda köy köy, kasaba kasaba ve şehir şehir dolaşarak bir bilinç oluşması adına konuşmalar sunan geleceğin lideri konumundaki adayımıza Allah’tan başarılar diliyor ve yapmış olduğu konferanslara tüm kardeşlerimizi bekliyoruz.

Âdem Küçük

 (Milli Doğruluş Hareketi’nin İstişare Sorumlusu)

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233090