• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Nazik, Mafya ve Çetelere Meydan Okudu

"Nazik, Mafya ve Çetelere Meydan Okudu"

Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik Mafya, Çete vb. Oluşumlara Meydan Okudu

Nazik, Mafya ve Çetelere Meydan Okudu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Cumhur İttifakı Adayı Çetin Nazik Mafya, Çete vb. Oluşumlara Meydan Okudu

Cumhur İttifakı Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik, İnternet Haber’in sahibi Gazeteci Hadi Özışık’ın 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin sorularını yanıtladı.

Gazeteci Hadi Özışık’ın, “Kars Belediyesine eski MHP’li Belediye Başkanı şimdi bağımsız. En büyük şikâyet şu; Belediye ranta teslim edildi, iddialar o ki, tehditler havada uçuşuyor. Bu tarz şeyler çok konuşuluyor. Geçmiş dönemde de bu tür şeyler konuşuldu şimdi de konuşuluyor. Rant kapısı ya da tehditle, Belediye Başkanını sindirmekle. Böyle bu tür şeyler var mı Kars’ta?” sorusunu Çetin Nazik, şöyle yanıtladı: “Bende bunları zaman zaman duyuyorum. Çokta yaşamış görmüşte değilim. Fakat şunu söyleyeyim Kars halkına, bütün insanlarımıza bunu çok net ifade edebilirim ki, biz zaten varsa bir rant onu bitirmeye geliyoruz, varsa bir yolsuzluk onu çıkartmaya geliyoruz. Kaldı ki rantçılara, tehditlere asla ve asla buna ne ben müsaade edebilirim ne de hükümetimiz. Bizim arkamızda devlet var, millet var. Bende Kars halkına çok güveniyorum bu konuda. Böyle bir şeye uzaktan yakından ihtimal vermiyorum. Bunlar şu anda bizim sahada yakalamış olduğumuz bu gücü, enerjiyi, rüzgârı kırmak adına konuşulan dedikodular. Ama çok net altını çiziyorum ki, Devletten büyük kimse yoktur. Bizler Devletin ve Milletin emrinde olacağız. Biz işimizi doğru yaptığımız müddetçe kimse bize uzaktan olumsuz bir anlamda etki yapamayacak. Bunu asla ve asla kabul etmiyoruz. Böyle bir yakıştırmayla, böyle bir tereddütle kimse konuyu değerlendirmesin. Biz ne yaptığımızı biliyoruz. Yıllardan beride bu memlekette yaptıklarımızla da insanlar bizi biliyor. Mafyaymış, şuymuş, buymuş gülüp geçiyorum. Çok net söylüyorum; biz bunların tamamını varsa belediyede de bitireceğiz. “

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214237